Strategia. Komunikacja. Wizerunek.

Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Szybki kontakt

AD DIRECT

Agencja marketingowa

Formularz kontaktowy

Tel. +48 784 470 509

Zarządzający

Pomysłodawcą i właścicielem firmy jest Natalia Ligarzewska, specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży PR i marketingu.

Natalia Ligarzewska jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim oraz Marketingu i Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

   

Jako dziennikarz pracowała w m.in. Gazecie Wyborczej (Agora), Dzienniku Bałtyckim (Polskapresse) i Wirtualnej Polsce (WP SA).

Pełniła funkcję specjalisty ds. marketingu i PR w Telewizji Polskiej SA. oraz Marketing Managera w międzynarodowej korporacji Start People, gdzie była odpowiedzialna za całokształt polityki marketingowej przedsiębiorstwa, zarządzając projektami w skali 31 oddziałów firmy na terenie całej Polski, a także realizując strategie komunikacyjne dla 5 oddzielnych, wyspecjalizowanych brandów przedsiębiorstwa.

W ramach współpracy z agencją Vision Group realizowała projekty marketingowe dla międzynarodowych korporacji z branży IT oraz koncernów farmaceutycznych.

Była także odpowiedzialna za działania zakresu promocji kultury, pełniąc funkcję rzecznika prasowego Teatru Wybrzeże za dyrekcji Macieja Nowaka oraz rzecznika prasowego festiwalu Młodzi i Film organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Zobacz także